Wentylacja

Wentylacja jest jednym z niezbędnych typów instalacji sanitarnych, który zapewnia pełen komfort i zdrowe warunki użytkowania, bez których trudne byłoby prowadzenie nowoczesnych procesów technologicznych oraz praca biura. Nowoczesne urządzenia wentylacyjne projektowane są w celu zintensyfikowania wykorzystania energii elektrycznej oraz do ograniczenia jej zużycia, co niewątpliwie utwierdza w przekonaniu, że instalacje te stają się pro-ekologicznym rozwiązaniem w naszych domach i przemyśle.

Wentylacja w obiektach przemysłowych

Wykonujemy instalacje wentylacji grawitacyjnej oraz mechanicznej na halach magazynowych i obiektach przemysłowych, w tym:

  • wyciągowe ogólne (biura)
  • wyciągowe sanitarne dla pomieszczeń socjalnych
  • wyciągowe przemysłowe
  • wyciągowe punktowe (spawalnie)
  • wyciągowe gastronomiczne (podłączenia okapów kuchennych)
  • wyciągowe laboratoryjne (dygestoria)

Montujemy centrale wentylacyjne dachowe VBW nawiewno-wywiewne z nagrzewnicą wodną i krzyżowym wymiennikiem do odzysku ciepła. W zakresie instalacji wentylacyjnych grawitacyjnych wykonujemy montaż wywietrzaków cylindrycznych oraz nasad dachowych typu turbowent.  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wentylacja w domu i biurze

Przed rozpoczęciem projektowania przeprowadzamy wnikliwy wywiad w celu najwłaściwszego doboru rozwiązania: rekuperatory i centrale wentylacyjne, zarówno mechaniczne (nawiewne, wyciągowe ogólne), nawiewno-wyciągowe z odzyskiem ciepła, jak i grawitacyjne ale i kurtyny powietrzne.