Przemysł

Instalacje chłodnicze i serwis

Wykonujemy instalacje chłodnicze od projektu przez montaż nowych urządzeń bądź z odzysku, rozbudowy obiektów i modernizacje. Sprawujemy nadzór nad utrzymaniem ruchu poprzez stałą konserwację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi dotychczasowych realizacji umiemy dobrać najlepsze rozwiązania poprawiające wydajność z uwzględnieniem odpowiedniego zapotrzebowania na moc chłodniczą, minimalizując starty materialne, a przez to obniżając koszty produkcji. Centralne układy chłodnicze charakteryzują się optymalnym wykorzystaniem mocy chłodniczej, dając wymierne oszczędności w czasie procesu produkcyjnego. Istnieje możliwość wykonania indywidualnych układów zasilających. W trakcie realizacji oraz uruchamiania i opieki serwisowej stosujemy tylko produkty najwyższej jakości, zwracając szczególną uwagę na detale.

Klimatyzacja i wentylacja

Usługi chłodnicze uzupełniamy poprzez wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wykonujemy instalacje zarówno na podstawie powierzonych projektów, z uwzględnieniem niezbędnych zmian, ale też istnieje możliwość kompleksowego wykonania od projektu do serwisu.
W naszej ofercie znajdują się centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne oraz urządzenia grzewczo-wentylacyjne, które cechują się ekonomicznym zużyciem energii.
Zajmujemy się doborem, dostawą oraz montażem klimatyzatorów począwszy od ściennych typu SPLIT poprzez klimatyzatory przysufitowe, podłogowe, okienne, kasetonowe, kanałowe aż po systemy typu multi i big multi split. Klimatyzatory te charakteryzują się niezawodnością oraz cichym działaniem wpływającym na komfort pracy.