Witamy cię u nas

Firma P.P.H.U. „MAGIK” Piotr Domagała powstała w 1997 r. i jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

Bogate doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze technologiczne wsparte przez dział projektowy umożliwiają dobranie najlepszych rozwiązań technologicznych, poprawiających efektywność i równocześnie obniżających koszty.

Firma posiada wykwalifikowaną kadrę, która na każdym etapie prac jest do dyspozycji, gwarantując 24/7 serwis. Wykonywane instalacje chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, na podstawie wnikliwego wywiadu, z zachowaniem najwyższej jakości.

Podejmowane inwestycje oraz szybkie wdrażanie nowości zapewniają wysokiej jakości usługę w konkurencyjnej cenie. W wykonywanych projektach dbamy o najmniejszy detal uwzględniając zmiany poprawiające wydajność. Podczas realizacji wykorzystujemy produkty renomowanych dostawców, zachowując najwyższe standardy.

Firma partnerska Agro-Projects Sp. z o.o., Sp. K.

Agro-Projects to nasza firma partnerska, z którą ściśle współpracujemy. Inżynierowie Agro-Projects posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej i technologicznej zdobyte w kraju i zagranicą. Doświadczona kadra techniczna tworzona przez wykwalifikowanych inżynierów budowlanych, projektantów, architektów, wspierana przez menadżerów i pracowników niższego szczebla daje pełne wsparcie w procesie inwestycyjnym dla naszych Klientów. Firma korzysta z nowoczesnych rozwiązań technicznych jak i najnowszego oprogramowania optymalizując tym samym proces budowlany dla inwestora. Pracownicy przedsiębiorstwa doskonale znają rynek budowlany a zrealizowane przez kadrę inżynierską inwestycje budowlane o różnej wielkości, zakresie i stopniu skomplikowania pozwalają oferować Klientom możliwość realizacji inwestycji budowlanych w szerokim spektrum oraz w zakresie od projektu po generalne wykonawstwo lub częściowo, w wybranych zakresach. Agro-Projects oferuje budowę centrów logistycznych dla grup producentów owoców i warzyw, chłodni, mroźni, magazynów, biurowców oraz innych hal i budynków o różnorodnym przeznaczeniu. Firma specjalizuje się w generalnym wykonawstwie oraz dostarczaniu wyposażenia do pieczarkarni i kompostowni.

Agro-Projects dysponuje prężnym oddziałem operacyjnym zlokalizowanym w Grudziądzu, gdzie inwestorów obsługuje na co dzień kilkudziesięciu projektantów, inżynierów i handlowców. Zadania związane z rynkiem rosyjskim realizuje Spółka córka Agro-Projects Wastok, z siedzibą w Moskwie. Poprzez tę Spółkę realizowane są nie tylko inwestycje, ale również profesjonalne usługi serwisowe na terenie Rosji. Zasięgiem działania firma obejmuje nie tylko kraje za wschodnią granicą Polski, ale również Skandynawię oraz kraje Unii Europejskiej. O profesjonalizmie Agro-Projects świadczą uzyskane referencje oraz realizowane inwestycje w kraju i poza jego granicami.

CHŁODNICTWO
WODA LODOWA
KLIMATYZACJA
WENTYLACJA
AMONIAK

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to zajrzyj do naszej oferty

Kompleksowość

Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyznaczonemu zadaniu i zrealizować je w 100%

Jakość usług

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi znajdowały się na najwyższym możliwym poziomie.

Solidność i dokładność

Zwracamy szczególną uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół we wszystkich naszych projektach i realizacjach.

P.P.H.U Magik Piotr Domagała

Pianowo, ul. Kwiatowa 5, 64-000 Kościan

NIP | REGON

NIP: 698-131-73-71 | REGON: 411026056