Klimatyzacja

Systemy klimatyzacji w obiektach przemysłowych i handlowych

Oferujemy kompleksowe wykonanie klimatyzacji od projektu przez montaż, uruchomienie a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jesteśmy ekspertem  w montażu klimatyzacji typu split w domach prywatnych, biurach, jak również sklepach. Dobieramy najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania pod względem kosztów i wydajności. W wykonywanych systemach opieramy się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz wysokiej jakości produktach, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz sprawne funkcjonowanie instalacji klimatyzacyjnej.

Klimatyzacja typu SPLIT dla niewielkich pomieszczeń oraz systemy klimatyzacji VRV i VRF w obiektach przemysłowych oraz dużych komercyjnych.

Przeglądy, konserwacja, serwis

Wykonujemy przeglądy i prace konserwacyjne, a także zapewniamy doświadczony i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wykonywane przeglądy konserwacyjne ograniczają pojawienie się usterek oraz zwiększenie zapotrzebowania niektórych elementów układu na energię elektryczną. W ramach przeglądów wymieniane są materiały eksploatacyjne, uzupełniane czynniki, smarowanie, mycie i czyszczenie, sprawdzenie parametrów pracy z deklarowanymi przez producenta, kontrola szczelności układu. W przypadku wykrycia usterki informujemy o tym Państwa równocześnie proponując ofertę naprawy w celu zachowania pełnej sprawności.

Serwis 24/7 gwarantuje zlokalizowanie usterki i natychmiastowe jej usunięcie, o ile jest to możliwe. Posiadamy własny magazyn części zamiennych dzięki czemu czas i koszt przestoju działalności jest bardzo poważnie zminimalizowany.

Wykonujemy także remonty i naprawy urządzeń uszkodzonych w następstwie awarii, tj. zamrożenia, spalenia, uszkodzenia mechaniczne. Regenerujemy urządzenia, które przez silną eksploatację obniżyły parametry pracy.