Handel

Dział Handlowy

Posiadamy wykwalifikowany dział handlowy, który jest w stanie zaoferować najlepsze możliwe rozwiązania dla naszego klienta. Dodatkowo przygotuje on odpowiednią ofertę oraz przeprowadzi dalsze ustalenia z klientem.

Montaż urządzeń chłodniczych, wentylacja i utrzymanie ruchu

Do grona naszych zadowolonych klientów możemy zaliczyć przedstawicieli różnych branż. Szczegółowy wykaz wraz z opisami znajduje się w realizacjach.

Instalacje chłodnicze

Zajmujemy się całościowym montażem instalacji chłodniczej, montaż regałów i mebli, budowa komór chłodniczych oraz mroźni z zachowaniem ciągłości działania. Wykorzystujemy w tym celu sprężarki, agregaty, chłodnice powierza: glikolowe i freonowe. W instalacjach niezastąpionym elementem są zaawansowane technologicznie systemy sterowania zintegrowane z pełnym monitoringiem parametrów pracy i temperatury.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i specyfice odbiorców świadczymy usługi konserwacyjno – serwisowe 24/7

Klimatyzacja i wentylacja

W celu zapewnienia najwyższego standardu w obiektach dobieramy odpowiednie typy klimatyzacji dostosowane do specyfiki obiektu w celu zachowania komfortu pracowników oraz klientów. Wykonujemy instalacje wentylacji wywiewnej, wywiewno – nawiewnej, kurtyn powietrznych oraz centrale, które sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach biurowych oraz sanitarnych. Zakres naszych usług to także instalacje wentylacji grawitacyjnej, czyli montaż wywietrzaków grawitacyjnych oraz nasad dachowych typu turbowent. Na szczególną uwagę zasługują centrale wentylacyjno – klimatyzacyjne, które zapewniają skuteczną wymianę powietrza filtrując je oraz usuwając nadmiar wytworzonego ciepła czy zbędne zapachy, które należy wyeliminować.